096 556 67 52
093 611 20 22
099 122 98 30

Перевезення сейфів

При переїзді вашого офісу або квартири виникає потреба транспортувати не тільки меблі, але іноді сейф. Сейф – це не лише дуже цінний, а й незручний вантаж. Він не розбірний і важкий. Перевезення сейфів – одна з наших послуг. У нас вже є великий досвід у таких перевезеннях, і ми можемо гарантувати своїм клієнтам швидке та якісне перевезення сейфу.
Перевезення сейфів, КиївНе намагайтеся заощадити на кваліфікованій допомозі. Перевезення сейфів з добровільними помічниками загрожує наслідками. Уявіть лише вантаж вагою 600 кг, що падає вам на ногу. А як вам перспектива зірвати спину? Що вже тут говорити про випадки, коли сейф потрібно знести сходами… «Удобный Переезд» позбавить вас всіх подібних проблем.

Наші фахівці насамперед демонтують кріплення сейфа. Якщо він знаходиться в ніші – витягнуть його звідти. Після цього вантаж встановлюється спеціальний піддон. Не забувайте про вагу сейфа: деякі екземпляри можуть важити 1300 кг. Крім того, деякі з них є абсолютно нестандартними розмірами. Сейф потрібно надійно зміцнити на піддоні та доставити до нашого транспорту. Це відбувається за допомогою різних пристроїв: стропи (якщо сейф важить до 600 кг), візок та інше.

У транспорті є спеціальні фіксатори. Ми перевеземо ваш сейф акуратно та без пошкоджень. Незважаючи на великі розміри та товсті стінки, у деяких з них дуже чутливі механізми. Ці точні механізми залишаться у робочому стані після нашого перевезення. Для цього ми не тільки стежимо за надійною фіксацією у транспорті, але й вибираємо маршрут із добрими дорогами.

Перевезення сейфів вимагає від фірми-перевізника відповідальності та хорошої репутації. «Удобный Переезд» – надійна компанія, якій можна довірити найцінніше. Досвідчені працівники та правильно підібране обладнання дозволяє нам з гордістю говорити про те, що ми є одні з найкращих на ринку вантажоперевезень. Будь-який з наших клієнтів, які скористалися послугою «Перевезення сейфів», підтвердить, що наша компанія виконує свою роботу якісно та вчасно.