096 556 67 52
093 611 20 22
099 122 98 30

Послуги вантажників

Ми не тільки з кожним роком розширюємо спектр послуг, але й намагаємося виділити окремі категорії для зручності клієнтів. Хоч нашим основним профілем є вантажоперевезення, ви все одно можете замовити окремо послуги послуги вантажників. Послуги вантажників«Удобный Переезд » уважно підходить до вибору персоналу. Не думайте, що професія вантажника не вимагає освіти і під силу будь-якій фізично витривалій людині.

Для того, щоб правильно транспортувати меблі та інші вантажі, потрібно не тільки мати хорошу фізичну підготовку, але й уміти працювати зі спеціальним обладнанням. Для перевезення великих важких речей потрібні знання фізики: як найпростіше підняти і перемістити вантаж. Кваліфікованому вантажнику також потрібні навички правильної упаковки вантажів та знання техніки безпеки. Не кожна людина зможе правильно розташувати вантажі у транспорті, грамотно розподіливши вагу.

Послуги вантажниківЗа додаткову невелику плату ви можете також замовити такі послуги вантажників як упаковка речей, розбирання-складання меблів, вивіз будівельного сміття, розміщення меблів та інші роботи з великогабаритними предметами.

Наші працівники не лише кваліфіковані, але й мають відмінну фізичну підготовку. Хоч як крути, а без грубої сили в нашій справі не обійтися. Вам потрібно буде заздалегідь описати менеджеру свою ситуацію: які саме послуги вас цікавлять, яких розмірів вантаж, чи потрібно проводити розбирання меблів. Він визначить необхідну кількість вантажників, транспорт, вибере найбільш вдалий маршрут. Наша компанія працює без вихідних та свят. Ми робимо все для зручності клієнтів.

Послуги вантажниківЗавдяки злагодженій роботі нашого колективу, ви залишитеся задоволені якістю послуг. Ми виконуємо поставлені завдання швидко, акуратно та за розумні гроші.

Вантажники компанії «Удобный Переезд» несуть повну відповідальність за ваш вантаж, тому ставляться до нього акуратно і дбайливо. Ми зробимо все, щоб звести ризик пошкодження ваших речей до мінімуму. Ви можете бути спокійними, наші послуги принесуть лише позитивний результат.

Вартість роботи одного вантажника: 1 година роботи 40 грн.