096 556 67 52
093 611 20 22
099 122 98 30

Перевезення музейних меблів

Будучи професійною компанією з перевезення меблів, нам доводиться перевозити, пакувати, займатися розбирання та складання різних меблів.

Нас вже не дивує величезна кількість видів, різноманітність форм та розмірів меблів, які використовують люди для своїх цілей. Антикварні комоди, двоярусні ліжка, бібліотечні стелажі, шведські стінки, величезні дивани та королівські ліжка запакувати набагато складніше, ніж ваші фоторамки та п’ять томів книг. А скільки ще ми не бачили!Складання розбирання музейних меблів

Завдяки археологам, які видобувають артефакти, та музеям, які збирають та зберігають ці безцінні експонати, ми отримуємо уявлення про історичне минуле наших попередників.

Виявляється, що столи та стільці, ліжка та крісла, лавки, табурети та скрині придумали єгиптяни, за часів правління фараонів. Стародавні греки та римляни були майстерні не тільки в будівництві, але й у розписі меблів та інкрустуванні. Скляні стелажі, вітрини, виставкові стенди, в яких розміщуються музейні експонати, вимагають дбайливого розбирання та точного збирання, коли вони використовуються на виїзних показах.
Співробітники музеїв дуже відповідальні люди і ретельно ставляться як до самих експонатів, так і до меблів, в яких вони знаходяться.

Наша компанія «Удобный Переезд» має в своєму розпорядженні колектив надійних професіоналів з перевезення подібних специфічних меблів. Наші майстри, це меблеві вантажники, що мають великий досвід у галузі збирання-розбирання музейних меблів. Ви можете бути спокійні, знаючи, що кожен працівник компанії професійно підготовлений та оснащений спеціальним інструментом. Все, що їм потрібно це приїхати на місце, оцінити ситуацію, тобто зняти розміри приміщень, коридорів, висоту стель і дверей. Перевезення меблів. Складання розбирання.

Щойно завдання з перевезення меблів поставлено, робота поділяється на підготовчі етапи. Це часткове або повне розбирання, ретельне упакування, завантаження в кузов і фіксація. Наприклад, розбирання меблів завжди проводять у парі, щоб уникнути падіння частин меблів та їх пошкодження. Коли демонтаж буде закінчено, наші працівники акуратно запакують скляні частини меблів, обмотають їх повітряно-бульбашковою плівкою, помістять у листи картону та зафіксують поліетиленовим скотчем.

Повідомте нам заздалегідь, тип та кількість меблів, які ви хочете перевезти, і ми надамо вам точну ціну!
На нашому рахунку довгий список безпечних та ефективних перевезень, складання розбирання антикваріату, скляних прилавків, меблів для спальні, їдальні, вітальні, виставкових стендів, вітрин та інших крихких предметів.

Перевезення, збирання-розбирання музейних меблів у Києві, з компанією «Удобный Переезд».