096 556 67 52
093 611 20 22
099 122 98 30

Вантажники у всіх районах Києва

Вантажники у всіх районах КиеваБільшість людей зберегли в пам’яті образ вантажника часів «ненав’язливого радянського сервісу» та сервісу після перебудовного періоду – «нав’язливого» і дуже навіть «помітного». В цьому випадку пам’ять грає з нами злий жарт, створює стереотипи: вантажник – неголений, неохайний і завжди нетверезий чоловік невизначеного віку, готовий за півлітра гори звернути, точніше, перенести будь-який вантаж з пункту «А» у пункт «Б».

Радянські громадяни, переживши переїзд, можуть згадати, що внаслідок такої «діяльності», вантаж був доставлений на місце не весь, тому всю квартиру було натоптано та накурено. З цієї причини розпакування промов відкладалося до моменту ліквідації всіх останніх переїздів.

Вантажники у всіх районах КиеваМи сьогодні особистим прикладом доводимо протилежне. Безперечно, наші вантажники не отримували своєї професії в університетах, а лише пройшли спеціальну підготовку в компанії, але ця обставина жодним чином не применшує їх переваг. Саме вони представляють нашу компанію, щодня вирішуючи проблеми клієнтів спокійно, чітко, скрупульозно та зі знанням справи.

У всіх районах Києва – Оболонь, Троєщина, Позняки, Печерськ, Дарниця чи Поділ – можна зустріти наших працівників. Доброзичливі, акуратні, в чистому спецодязі з логотипом компанії – вони не випадкові люди, а майстри своєї справи.

Наші умільці

  • Меблярі-пакувальники, які займаються розбиранням/складанням та переміщенням меблів. Ці фахівці займаються також і упаковкою меблів, що гарантує її збереження під час транспортування на будь-які відстані. М’які меблі упаковують у поліетилен, який запобігає появі на тканинних та шкіряних поверхнях плям бруду та подряпин. Розібрані частини дерев’яних меблів запаковують у гофрокартон, антикварні меблі та дзеркала – у повітряно-бульбашкову плівку.
  • Робітники-ваговики, які без проблем перемістять вантажі різного ступеня тяжкості: коробки з речами, сейфи, піаніно тощо. Ваговики – міцні хлопці, фізична форма яких дозволяє їм легко і швидко виконувати цю непросту роботу. Вони не питають: «Навіщо потрібний сейф на 21-му поверсі?». Вони думають, як краще туди його доставити!

Вантажники у всіх районах Киева Фізична форма майстрів різних категорій – мабуть, єдина їхня відмінність. В іншому вони схожі. Таке ж гарне просторове мислення, протилежне типу: “кругле – коти, квадратне – неси”. Їхня розторопність і кмітливість дозволяють знаходити оптимальне рішення в кожному конкретному випадку.

Всі наші робітники неодноразово довели свою відповідальність та серйозність при роботі з антикварними виробами, дорогою оргтехнікою та важливою документацією при переїзді з квартири до квартири, а також з офісу до офісу. Виконавчість та пунктуальність – ще одна відмінна риса наших робітників. Вони оперативно виконують всі побажання замовника без застережень.

Звертайтесь!

  • Наші співробітники виконають квартирний, офісний, дачний переїзд, вивезуть сміття та здійснять складські роботи оперативно та якісно.
  • Вантажники в Києві виконають усі роботи, пов’язані з доставкою меблів за вказаною адресою: розбирання, упаковка, переміщення, збирання та розміщення.
  • Наші робітники без проблем перемістять навіть найбільш великогабаритні та найважчі предмети. Піаніно, банкомат, шафа, ліжко чи гарнітур? Будь ласка! На 10 поверх? Без проблем!
  • Співробітники компанії використовують велику кількість найрізноманітнішої мувінгової техніки, що підвищує ефективність робіт та скорочує витрати часу.
  • Будь-який переїзд, який здійснюють наші вантажники, проходить на найвищому рівні, професійно, ретельно та акуратно. Вони дослухаються до побажань клієнтів та виконують усі їхні вимоги.

Ви можете замовити у нас послуги вантажників окремою послугою та в комплексі з вантажоперевезенням. Вибрати потрібний вид послуг можна, проконсультувавшись із менеджером, обговоривши всі тонкощі справи, уточнивши погодинну вартість та інші нюанси.

Професійні вантажники мувінгової компанії «Удобный переезд» прийдуть Вам на допомогу в денний та нічний час, у свята та вихідні дні.