096 556 67 52
093 611 20 22
099 122 98 30

Вантажне таксі

Ви розгублені? Чи не знаєте що робити?
Ви вже дві години як приземлилися в аеропорту з п’ятьма безрозмірними чемоданами і десятьма коробками. Так і не дочекалися на обіцяні машини?
Ви замовили диван та дві великі шафи в інтернет магазині, але у них немає доставки додому? Так, виглядає як проблема.

Але чи варто переживати, коли Ви можете набрати наш телефон та замовити послугу вантажне таксі в Києві. А якщо Вам потрібні ввічливі та компетентні вантажники, будь ласка, вони до Ваших послуг! Це просто.

Ми завжди звикли бути під час і виконувати свою роботу професійно і швидко. Ви обов’язково повинні спробувати та випробувати рівень послуги компанії «Удобный Переезд». Вантажне Таксі в Києві

То чому саме наше вантажне таксі?

Ми працюємо у вихідні та у святкові дні. Ми маємо великий парк вантажних автомобілів, спеціально обладнаних та оснащених пакувальним матеріалом для перевезення меблів та різної побутової техніки.

Безумовно, автомобіль марки Газель – це головний «трудяга» на наших дорогах, але ми не обмежуємо іноземних представників, таких як Мерседес Спрінтер, здатний комфортніше обслуговувати наших клієнтів.
Наші погодинні ціни порівняно низькі. Весь наш штат, це насамперед привітні та висококваліфіковані працівники.

Напевно, всі люди, що живуть у містах, хоч раз у житті використовували службу таксі, і десь половина з них потребувала послуги вантажного таксі.
Цей бізнес став одним із найпопулярніших в Україні. При цьому проблемою все ж таки залишається якість обслуговування.

Найкращою подякою за нашу роботу є те, що наші клієнти можуть, без сорому, порадити компанію «Удобный Переезд» своїм друзям.

Вантажне таксі по Києву, це лише один з пунктів у списку професійних послуг, які ми можемо надати Вам сьогодні: це вантажоперевезення по Києву та Україні, послуги вантажників, організація офісних переїздів, дачні переїзди, збирання-розбирання меблів та ін.

Ми готові доставити для Вас все, що необхідно, починаючи з однієї речі і закінчуючи довгим списком виставкових вітрин і павільйонів. Це можуть бути музейні або виставкові меблі, картини, антикваріат.
Ми вже маємо досвід перевезення сейфів та банкоматів, що доставляли клієнтам величезний рояль. Мотоцикли та скутери, квадроцикли та човни не проблема для нас.

Ми надаємо послугу «Вантажне Таксі» як у Києві, так і в Київській області. Це може послуга доставки вантажів на склади, поїздки в аеропорт, перевезення речей для корпоративів та весілля та інших заходів.

Швидше замовляй таксі, в руках товар свій не носи! Дзвони в «Удобный Переезд»!