096 556 67 52
093 611 20 22
099 122 98 30

Правильне транспортування меблів.

Багато хто думає, що квартирний, офісний або дачний переїзд – справа проста, яка не займе багато сил і часу. Але подібні думки виникають лише спочатку, перед упаковкою речей. Коли доходить до меблів, стає зрозуміло: без послуг професіоналів не обійтися. Якщо Вам потрібна допомога, звертайтесь! Наша компанія візьме на себе всі турботи, пов’язані з підготовкою, завантаженням, закріпленням та транспортуванням будь-якої кількості меблів.

Демонтаж та упаковка

Правильне транспортування меблівНаші меблярі-пакувальники мають всі необхідні для роботи інструменти та матеріали. Багаторічний досвід та навички сприяють підготовці меблів для транспортування за всіма правилами.

Корупні меблі – шафи, кухонний гарнітур, столи, стелажі, комоди – майстри розберуть повністю або частково, як вимагають правила безпечного перевезення. Можете бути впевнені, всі дерев’яні, скляні, дзеркальні, пластикові деталі меблів дійдуть до пункту призначення в цілості та безпеці: без сколів, тріщин, подряпин, з окремо упакованою фурнітурою (ручками, кутовими стяжками, кріпильними болтами та ін.). Якщо перевезення меблів здійснюється на невеликі відстані, як пакувальний матеріал використовується повітряно-бульбашкова плівка. Для транспортування більш ніж на 150 км вантажники ретельно впакують меблі у п’ятишаровий гофрокартон.

М’які меблі – диван, крісло, стільці, ліжка тощо – наші працівники розберуть частково, знявши тільки навісні та декоративні деталі. Для забезпечення збереження предметів їх запакують у повітряно-бульбашкову плівку, а м’які тканинні або шкіряні частини обгорнуті плівкою.

Антикварні меблі підлягають лише частковому розбиранню за умови наявності навісних та декоративних деталей. Її наші фахівці упаковують особливо ретельно у повітряно-бульбашкову плівку, пінопласт, поролон або гофрокартон з використанням захисних профілів, куточків, скретч-плівки.

Навантаження, розміщення та закріплення меблів

Правильне транспортування меблівПісля демонтажу, упаковки меблів та її деталей наші робітники дбайливо завантажать у спеціальний транспорт, обладнаний швартовочними ременями для закріплення, джгутами-прокладками, м’якими валиками для захисту меблів від псування та падіння. Будьте впевнені: у наших мебелевозах підготовлені особливим чином меблі не постраждають від дощу, пилу або масляної суспензії на дорогах.

Облаштування кузовів спецтранспорту – гарантія безпечного транспортування меблів.

До речі, меблів у складі парку нашої компанії – надійний транспорт, призначений для перевезення меблів. Відмінною особливістю кожного такого автомобіля є пристрій кузова. Він багатошаровий, зібраний з панелей за допомогою анодованих профілів із алюмінію. Панелі – спеціальна вологостійка фанера, фанерована армованим скловолокном та поліефірним пластиком, який захищає вантаж від негативного впливу зовнішнього середовища.

Усередині до панелей кріпляться сталеві підсилювачі для додаткової міцності. По периметру кузова встановлені дерев’яні відбійники з облицюванням з повсті та спеціальні трубки для надійної фіксації кожного з предметів меблів.

Швидкість та маршрут

Як ми вже з’ясували, збереження меблів, що перевозяться, забезпечують правильний демонтаж, упаковка, кріплення і розміщення в кузові. Не менш важливою є і швидкість пересування автомобіля.

Якість доріг в Україні не найкраща. Водії знають, що навіть нове покриття рясніє ямами і вибоїнами, потрапляння в які загрожує неприємностями для авто і вантажу, що перевозиться. Мінімізувати проблеми допомагає правильно вибраний менеджерами компанії маршрут транспортування. Але іноді цього недостатньо.

При попаданні в вибоїну або яму сила удару пропорційна квадрату швидкості. Тому для збереження вантажу цілим та неушкодженим наші водії зберігають оптимальний швидкісний режим у 60–70 км/год.

Ось, мабуть, і всі правила, за якими здійснюється транспортування меблів працівниками нашої компанії. Правила прості і на перший погляд здаються малозначними, але повірте: свою ефективність вони довели практично багато разів.