096 556 67 52
093 611 20 22
099 122 98 30

Складські роботи

Компанія «Удобный переезд» розвивається відповідно до запитів клієнтів. До переліку наших послуг окрім квартирного та дачного переїзду, перевезення сейфів та банкоматів, послуг вантажників, додалися ще й складські роботи. Якщо за перелічені вище види діяльності ще хтось і вирішується взятися самостійно, вдавшись до допомоги друзів і сусідів, то для складських робіт вже точно потрібні професіонали.

Складські роботиСкладські роботи, як правило, затребувані великими компаніями та підприємствами. Не завжди нова фірма встигає найняти працівників на постійній основі, перш ніж приходить перша партія товару. Підприємствам може знадобитися наша допомога у момент розвантаження сезонного товару, який надходить у великій кількості. Якщо ви займаєтеся великими обсягами продуктів, що швидко псуються – ми також зможемо вирішити ваші проблеми з навантаженням і вивантаженням товару.

Здавалося б, для таких робіт великого розуму і тим більше досвіду не потрібно. Якщо для вас товар не має жодного значення, можете провести експеримент: запросіть людей «з вулиці». Після їх роботи ви підраховуватимете збитки та шукатимете гроші для оплати кваліфікованих робітників. Наші досвідчені вантажники проведе складські роботи якісно та швидко. Вони знають, що таке маркування та фасування, вам не потрібно контролювати кожен їх крок.

Складські роботиЗ «Удобным переездом» працювати надійно та комфортно. Ми здійснимо складські роботи в будь-який зручний для вас час. Для найефективнішого співробітництва, повідомте нашому менеджеру обсяг робіт і кращий для вас час. Ми працюємо навіть уночі! Для цього потрібен попередній договір з менеджером, який порадить вам необхідну кількість робітників, транспорт, час виконання робіт.

Наша компанія гарантує якість роботи. Ми намагаємось задовольнити вимоги кожного клієнта. Складські роботи з«Удобным переездом» стануть для вас приємною співпрацею. Ми заощадимо ваш час та нерви. Виконуючи складські роботи, наші досвідчені вантажники подбають про ваш товар і зроблять все на найвищому рівні.