096 556 67 52
093 611 20 22
099 122 98 30

Складання та встановлення кухонь

Складання та встановлення кухонь та кухонних меблів

Ви зробили ремонт на своїй кухні, содали комфортну атмосферу, підібрали потрібний колір кухонних стін, визначилися з потрібним стилем фасадів, та загальним розміром та функціональністю вашої майбутньої кухні.Складання та встановлення кухонь та кухонних меблів

Якщо ви плануєте проводити більшу частину свого часу на теплій та затишній кухні, значить, вона повинна не лише приваблювати вас своїм інтер’єром, а й бути зручно скомпонованою.
У випадку, коли ваша сім’я досить велика, а площі достатньо, Вам знадобиться безліч навісних містких шаф для зберігання посуду.

Багатофункціональні ящики, зі зручними рейтингами, кутові конструкції, і шафи в нішах під підвіконнями дозволяють господині «розселити» всі свої набори для кухні та інше кухонне начиння.
Ось і настав довгоочікуваний день, вам доставили 35 пакетів з елементами ваших меблів для кухні.
І що ви вирішили з усім цим робити?

Безумовно, корпусні кухонні меблі виробляються, з метою економії вашого сімейного бюджету, і витрат на доставку.
Але при цьому, за збирання беретеся ви самі, самостійно.
Вам належить зібрати та встановити кухню?

Сьогодні, в інтернеті, можна знайти покрокові відео інструкції зі збирання та встановлення кухонних меблів самостійно. Це, звичайно, полегшує роботу, навіть якщо у вас немає такого досвіду.
Головне, ґрунтовно підготуватися до збирання. Насамперед, необхідно дуже уважно виміряти місце під установку гарнітура. Не забудьте враховувати рівень підлоги і відзначити висоту для навішування пеналів. Пройтись по списку всіх елементів та деталей.Складання та встановлення кухонь

Спочатку збирається нижня частина, потім тільки верхня. І так далі…
Вам це не подобається? От і добре!

Довірте цю роботу майстрам! Наша компанія «Удобный переезд» має великий досвід у збиранні та встановленні кухонних меблів у Києві. Компетентність та висока якість роботи наших майстрів очевидна.
Ми пишаємося тим, що про роботу нашої команди клієнти відгукуються лише позитивно.
Щоб уникнути зайвих непорозумінь, наші збирачі кухні пропонують розпакувати упаковки у присутності господарів будинку. Іноді, при їх розтині виявляють заломи улову. Рекомендуємо ретельно оглядати кожну упаковку, та перерахувати кожну деталь перед прийняттям товару.

Змонтувати кухню буде набагато простіше та швидше, якщо до приїзду наших працівників ви підготуєте приміщення.
Нам буде необхідно заміряти стіни та підлогу на рівність, щоб ці нерівності та кривизни не гальмували головну роботу. Щоб кутові полиці веселі рівно, і не світилися щілинами, дуже важлива наявність прямого кута між стінами.
Розташувати меблі на кухні можна по-різному. Буває 4 типи: лінійна, кутова, для маленьких площею кухні, п-подібна, і для великих приміщень підходить острівна кухня.

На п-подібній кухні, як правило, тільки готують, місце під обідній стіл обмежене.
Чому ж можуть залежати терміни збирання та встановлення вашої кухні?
Зазвичай, це не займає більше 2 днів, але досвід показує, що чим більший обсяг і складніша робота, тим довше затягується процес.Підключення побутових приладів

Після завершення встановлення кухонних меблів на вас чекає підключення побутових приладів. Кваліфіковане складання забезпечує правильний монтаж техніки та підключення обладнання без їх пошкодження.
Розміщувати меблі слід так, щоб усі її компоненти могли бути задіяні та доступні.
Збирання комода, Пеленального столика, Навіска шаф, Додаткові роботи при монтажі кухні, Складання та монтаж кухонного гарнітуру.

Ми також пропонуємо послуги:
Складання повного комплекту в спальню, вітальню, дитячу, Збирання передпокою, Складання вбудованого шафи-купе, Складання двоярусного ліжка, Складання ліжка для немовляти, Складання столу, столу комп’ютерного, Складання офісних меблів, Збирання стандартної шафи-купе, Складання шафи платтяної з двома дверима.