096 556 67 52
093 611 20 22
099 122 98 30

Складання розбирання меблів

Велику частину свого життя ми проводимо у квартирі. Тут ми відпочиваємо, зустрічаємо гостей, спілкуємося з рідними та близькими. Інтер’єр стає для нас звичним і перетворюється на константу. Але іноді зміни у житті, змушують нас міняти місце проживання, робити ремонт, оновлювати обстановку. У таких ситуаціях необхідні послуги з перевезення, складання-розбирання меблів.

Складання-розбирання меблівКомпанія «Зручний переїзд» із задоволенням допоможе вам впоратися з таким непростим завданням. Для початку наші співробітники оцінять габарити меблів та розміри дверних отворів. У деяких випадках ситуацію врятує збирання-розбирання меблів. Ми пропонуємо кілька варіантів пакувальних матеріалів: картон, плівка, коробки і т. д. Ваші меблі будуть дбайливо розібрані, деталі упаковані. Якщо немає потреби розбирати предмети меблів, вони просто будуть добре упаковані та надійно зафіксовані у транспорті. Більшість клієнтів стикається з проблемою на другому етапі перевезення меблів: складання. Цей, здавалося б, нескладний процес може змусити вас витратити багато нервів. Втрачений шурупчик може стати величезною проблемою, особливо якщо він нестандартний і в магазині такого не купиш.

Працівники «Удобного переезда» займаються збиранням-розбиранням меблів не перший рік. Ми подбаємо про кожну, навіть найменшу деталь, і приведемо меблі в початковий стан на новому місці. Ми працюємо з професійними інструментами і зможемо розібрати та зібрати меблі, навіть із найвигадливішими кріпленнями.

Складання-розбирання меблівВесь транспорт нашої компанії має спеціальне обладнання для перевезення меблів. Вона буде надійно зафіксована. Це особливо важливо з огляду на реалії нашої країни: нерівні дороги з вибоїнами не завжди дозволяють спокійно перевезти меблі в цілості та безпеці. Вантаж супроводжується робітниками та прибуває до вас непошкодженим у вказаний час.

Звичайно ж, ви можете заощадити гроші та звернутися за допомогою до друзів та знайомих. Але все ж таки подумайте двічі: чи не витратите ви більше на транспорт, послуги зі збирання меблів, її реставрацію (при невдалому транспортуванні)? Збережіть свої нерви та меблі – зверніться до професіоналів.

Більше фото на сторінці галереї