096 556 67 52
093 611 20 22
099 122 98 30

Офісний переїзд

У будь-якому бізнесі, як і в житті взагалі, бувають підйоми та спади. На це впливають різні фактори: сезонність вашої пропозиції, рівень цін, відповідність цільової аудиторії, якість товару чи послуг. Важливу роль відіграє розташування вашого офісу. Не завжди керівникам компанії вдається вибрати найкраще місце для ведення свого бізнесу. Знайшовши краще приміщення, керівництво ставить нове завдання – офісний переїзд.

Офісний переїздВибір компанії-перевізника – відповідальна річ. Удобный Переезд гарантує якісні послуги за розумні гроші. Ми розуміємо, що для вашого бізнесу важливий щодня простою. Наша компанія виконує роботу вчасно. Ви не втратите ні заробітку, ні дорогоцінного часу.

Як правило, сучасний офіс не обходиться без оргтехніки. До її транспортування потрібно підійти відповідально – існує дуже чутлива техніка, для якої нахил навіть 45 градусів загрожує поломками. Наші фахівці впораються і з таким завданням. Не переживайте і про цілість крихких речей: вони будуть грамотно упаковані та обережно транспортовані.

Офісний переїздВантажники «Удобного переезда» беруть участь не тільки в процесі транспортування, але й можуть допомогти з облаштуванням на новому місці: зібрати меблі, розставити її в приміщенні. Офісний переїзд має бути чітко організований та продуманий, лише в такому разі вам вдасться заощадити час.

Серед наших фахівців є менеджери офісних переїздів. З ним ви обговорюєте графік вашого переїзду, складаєте схему транспортування, визначаєте список необхідних послуг. Менеджер також допоможе вам у створенні системи нумерації, щоб уникнути плутанини на новому місці.

Офісний переїздІноді керівники компанії намагаються перекласти переїзд на плечі співробітників – адже так дешевше! Але, наскільки відповідальними не були б ваші працівники, вони не дадуть вам гарантії, що всі речі залишаться цілими і неушкодженими. Кожен має займатися своєю справою. «Удобный Переезд» спеціалізується саме на вантажоперевезеннях по Києву та Україні, і тому може гарантувати швидкий та безпечний переїзд.

У завдання менеджера офісних переїздів входить:

1. Обговорити весь список послуг, що надаються
2. Правильно скласти систему нумерації
3. Отримати повні координати руху транспорту
4. Створити тимчасовий графік для Вашого переїзду

Правильне Планування + Грамотна Координація = «Удобный» офісний «переезд»!