096 556 67 52
093 611 20 22
099 122 98 30

Один переїзд дорівнює трьом пожежам?

Вітаю! Якщо Ви зараз читаєте ці рядки, то у Вас назріла проблема переїзду. Звертайтеся до нашої мувінгової компанії «Удобный переезд» – і ми в найкоротші терміни виконаємо терміновий переїзд, переїзд «під ключ», а також плановий квартирний, дачний або офісний переїзд.

Переїзд квартириВи й досі сумніваєтеся? Сподіваєтеся, що самостійний переїзд заощадить гроші та час? Хоч би як!

Уявіть, як виглядатиме все це. Уявили? А ми вже подбали і виклали на сайті історію переїзду квартири для Вашого з нею ознайомлення. Цікаво? Ось наш варіант ймовірного розвитку подій. Читайте та робіть висновки.

Отже, історія одного переїзду самотужки.

Зміна розташування, що тривалий час маячила на горизонті, перестала бути перспективою і стала негайною необхідністю. Брошен бойовий клич – переїзд зі ступенем складності номер один. Вирішенням проблеми займається еліта та гордість окремо взятої житлоплощі – Ви. У будинку розрухи… і коли переїзд набуває масштабів катастрофи, доводиться визнати свою поразку і викликати підкріплення. До збору/упаковці речей підключається не задіяний досі резерв: близькі друзі, менш близькі знайомі та родичі в особі мам, тат та улюблених чад.

Переїзд квартириВам від цього не легше, і «в ритмі вальсу» Вам доводиться неодноразово бігати на близькі та далекі дистанції, відвідуючи дорогами магазини. У них Вас цікавить тільки один вид товару, що за зовнішнім виглядом і функціональністю хоч якось нагадує пакувальну тару: спортивні сумки, картаті баули «човників», «босовські» пакети та кульочки. Величезна радість осяяла Ваше обличчя, коли жаліслива тітонька-продавець, увійшовши в становище, винесла з підсобки кілька картонних коробок для пакування майна, «нажитого непосильною працею». І нехай це не тара з багатошарового гофрокартону (яка, до речі, використовується для пакування в нашій компанії), але все ж таки це хоч щось.

У це «щось» Ви і поміщаєте свої речі. А тим часом купи мотлоху, що складаються з предметів побуту і гріють душу будь-якого Плюшкіна, плавно перекочовують у кути кімнат, а з них – на смітник. Ось, начебто, і все. Та ні – не всі! Через деякий час все-таки доводиться нишпорити по упакованих коробках у пошуках аптечки.

А як інакше? Символами самостійного переїзду в усі часи вважалися телефон та валеріанка. І Ваш самостійний переїзд – не виняток. Телефон потрібен для контролю руху транспорту, що запізнився на три години, а валеріанка – як засіб самоконтролю. І якщо нервову систему не доконає запізнення транспорту, то доб’є прибуття “спеців екстра-класу” в особі неприємних чоловіків, гордо іменованих “вантажниками”.

Загалом, сховати ліки назад не виходить. Серце вистрибує з грудей, побачивши зусилля, з яким «вантажники» заштовхують предмети меблів у фургон, при цьому обсипаючи Вас «корисними» порадами. Відламалася ніжка дивана? Прикрутіть. Це так просто. Розбилася люстра? Купуйте нову. Ця все одно була не дуже симпатичною.

Коли все занурено, ще чотири години трясетеся по вибоїнах з горезвісною валеріаною в руці, чинно простоюєте в пробках, подумки підраховуючи тарифи за годину експлуатації авто, вартість роботи майстра, який прикрутить відламану ніжку до дивана, вартість розбитої люстри та нового порцелянового сервізу. Так, ворогові не побажаєш тих витрат, які обійшовся самостійний «дешевий» вивіз майна. І це все – один переїзд! А якщо таких переїздів три? Страшно уявити. Недарма кажуть, що три переїзди дорівнюють одній пожежі. Принаймні матеріальні та моральні збитки можна порівняти.

Адже переїзд квартири може відбуватися інакше. І Ви, поки що не пізно, можете обрати другий варіант розвитку подій. Переїзд (та хоч десяток) із нашою компанією – це завжди свято. Все розмірено і чинно: ніякої метушні та поспіху! І вам не потрібно буде пити заспокійливе.

Наші досвідчені кваліфіковані співробітники оцінять масштаби та вартість робіт, вантажники нададуть необхідну пакувальну тару для цінних речей та пакувальний матеріал для меблів та габаритних предметів. Наші менеджери підберуть найкоротший шлях для руху авто потрібної місткості та вантажопідйомності, щоб мінімізувати витрати.

Ми гарантуємо точність, акуратність у роботі та своєчасне прибуття на місце. Переїзд – це просто! Наші співробітники зроблять все необхідне, а Ви… просто сядьте на доріжку!