096 556 67 52
093 611 20 22
099 122 98 30

Перевезення піаніно

Дуже багато в дитинстві змушували ходити в музичну школу. Протягом багатьох років інструментом-фаворитом було піаніно. За радянських часів їх нелегко діставали, використовуючи знайомства, і діти щодня зубрили гами на радість сусідам. Одиниці стали музикантами. В інших випадках піаніно стало просто непотрібним і дуже об’ємним предметом меблів. Його або утилізують, або перевозять на дачу.Перевезення рояля, піаніно Звичайно, не завжди інструмент осягає така сумна доля. Іноді його потрібно перевезти на нове «місце проживання» непошкодженим.

Перевезення піанінопроцесу нелегкий. Сам інструмент дуже незручний у перевезенні: розібрати його неможливо, важить багато, наші під’їзди не такі вже й широкі. Найчастіше до цього підходять безвідповідально та збирають помічників-добровольців. Без дотримання техніки безпеки наслідки можуть бути дуже й дуже плачевними: нести важкий інструмент сходами… Добре, якщо ніхто не опиниться в лікарні, що вже тут говорити про збереження інструменту. Крім того, іноді спустити піаніно сходами на перший поверх буває просто нездійсненно: щоб підняти його потрібно людина 5-6, а така кількість людей 100% не зможе розвернутися разом із інструментом у стандартному під’їзді.

Перевезення рояляКомпанія «Удобный Переезд» відповідає своїм послугам відповідально. Перевезення піаніно – заняття спеціалістів. У нас працюють сильні молоді хлопці, двоє буде достатньо, щоб безпечно спустити ваш інструмент на перший поверх і вивезти його. Не завжди піаніно слід викинути. Якщо інструмент просто переїжджає до іншого будинку, ми перевеземо його акуратно і доставимо в такому вигляді, як прийняли.

Наші працівники використовують спеціальні стропи і дотримуються техніки безпеки. Не варто економити під час перевезення піаніно на послугах професіоналів: своє здоров’я та здоров’я добровільних помічників дорожчі.

На вартість послуги впливає поверховість вашого будинку, марка інструменту, особливості приміщення. Все це обговорюється із оператором. Він надасть вам безкоштовну консультацію та прорахує вартість послуг з перевезення піаніно.