096 556 67 52
093 611 20 22
099 122 98 30

Складання меблів при переїзді

Переїзд – не дуже приємне заняття для багатьох. Необхідно зібрати всі речі, акуратно упакувати меблі та постаратися не допустити появи тріщин, подряпин та сколів на поверхні. Доведеться винести всі елементи на вулицю, завантажити в машину (яку потрібно попередньо знайти), потім знову занести в нову квартиру. Багато дій можна замінити одним дзвінком до компанії, де працюють сертифіковані вантажники-збирачі для переїзду.

Після цього ви можете спокійно займатися своїми справами та пакувати особисті речі, поки фахівці оперативно виконуватимуть більш трудомістку роботу. Корпусні меблі будуть розібрані (якщо в зібраному стані їх неможливо транспортувати), після чого зібрані в новому будинку.

Переїзд в новий офісПослуги, які надають вантажники збирачі меблів, знадобляться не лише за зміни місця проживання. Коли компанія приймає рішення переїхати в новий офіс, необхідно перевезти туди шафи, столи, стільці та багато іншого. Самостійне розбирання та завантаження меблів займе багато часу. Подбайте про виклик фахівців, головне завдання яких – розбирання/складання меблів під час переїзду. Ваші колеги зможуть приступити до роботи в іншому офісі набагато швидше, якщо всі меблі будуть зібрані майстрами за лічені години.

Коли ще потрібне розбирання меблів

упаковка меблів при переїзді квартири Розібрані шафи набагато компактніші і займають менше місця в автомобілі. Акуратно упаковані деталі не будуть пошкоджені, тому в новому будинку або офісі ви зможете насолоджуватися такими меблями в ідеальному стані. Однак є й інші випадки, коли може знадобитися розбирання меблів:

1. Ви замовили нове ліжко, а старе ще не продано. Фахівці розберуть її, а ви зможете забрати на зберігання, звільнивши місце.

2. Ви розпочали капітальний ремонт, а громіздкі шафи заважають. Майстри розберуть і перенесуть виріб в іншу кімнату, щоб ви не мали подібних труднощів.

3. Ви бажаєте викинути меблі під час переїзду. Якщо в новому будинку вже є все, що потрібно для спокійного життя, здійснюється розбирання та упаковка меблів при переїзді квартири на продаж або для утилізації, щоб можна було позбутися від неї, відвезши в призначене для цього місце. Також розбирання та пакування меблів доступне при переїзді офісу.

Якщо ви не бажаєте витрачати час на розбирання меблів самостійно, поспішайте звернутися до нашої компанії. Фахівці виконують свою роботу за лічені хвилини, і вже через деякий час перед вами буде не повноцінна шафа, а акуратно упаковані дошки.

Переваги звернення до професіоналів

Переїзд, розбирання меблів для якого замовлено заздалегідь, буде завершено набагато швидше. Наші майстри в лічені години розберуть усі необхідні предмети вашого інтер’єру та занурять у машину. Вам залишиться перевірити, чи деталі зібрані для транспортування.

Складання меблів при переїздіФахівці мають великий досвід роботи, тому не витрачають час на вивчення інструкцій зі збирання-розбирання меблів. Вони якісно виконують кожне завдання, завдяки чому господарям не потрібно витрачати час на вивчення кріплень та принципів з’єднання елементів у улюбленій шафі.

Складання меблів при переїзді повинно здійснюватися швидко та безпечно. Кожна деталь легко закріплюється на потрібне місце, елементи не деформуються, а готові меблі не втрачають своєї функціональності. Ви зможете почати упорядковувати квартиру, як тільки опинитеся в ній, а в цей час наші майстри зберуть усі шафи, тумбочки та ліжка.

Переїзд, збирання меблів після доставки їх у новий будинок або офіс також не викличе труднощів. Звертайтеся до нас, щоб дізнатися точну вартість та час, який буде витрачено на транспортування ваших речей.