096 556 67 52
093 611 20 22
099 122 98 30

Про нас

Раді вітати Вас на сайті компанії «Удобный переезд».

Мувінгова компанія «Удобный переезд» – це професійне перевезення меблів, речей, великогабаритних та великовагових предметів у Києві та Україні в рамках квартирного, дачного чи офісного переїзду.

Чим ми займаємося?
Чим «Удобный переезд» відрізняється від інших мувінгових компаній?
Хто наші співробітники і як вони працюють?
Чи зручний наш режим роботи?
Наш девіз – фінансова прозорість, а також…
VIP-переїзд «під ключ».
Переїзд без наслідків.
Наш автопарк – готовність №1
Компанія «Удобный переезд» – надійна камера зберігання.

Удобный переезд

Чим ми займаємось?

У нас Ви можете замовити:
- демонтажні та монтажні роботи;
- навантаження/розвантаження фур, вагонів, літаків;
- розкладку та фасування різної продукції;
- складання/розбирання меблів;
- такелажні роботи.

Чим «Удобный переезд» відрізняється від інших мувінгових компаній?

- Великий напрацьований досвід;
- гнучкий графік роботи;
- цінова політика;
- Оперативність;
- матеріальна та фінансова відповідальність;
- професіоналізм співробітників: диспетчерів, оцінювачів, менеджерів, водіїв та вантажників.

Співробітники компанії працюють швидко, ефективно та злагоджено.

Набридло дивитися, як найняті «з вулиці» робітники втягують дорогі меблі, обдираючи штукатурку та оббиваючи кути? Немає сил спостерігати за безпорадним виразом їхніх осіб?

Гоніть дилетантів геть та довірте роботу справжнім професіоналам! Ми збережемо Ваші нерви, час, меблі та інтер’єр у цілості та безпеці. Зробити це нам допоможуть професійні навички та багаторічний досвід. А спеціальні пристрої, інструменти та візки для перевезення лише спростять процедуру.

Наша компанія працює цілодобово, без свят та вихідних.

Вам потрібен терміновий переїзд, а перевізник гнівно доводить своє право на 8-годинний робочий день?

Відмовтеся від «послуг» такої компанії. Довіртеся нам. Ми в найкоротший термін з моменту замовлення виконаємо роботу, адже наш графік коригується лише побажаннями клієнтів.

Ми приймаємо оплату за встановленими тарифами.

Ви обурюєтеся, що перевізник вимагає, крім обумовленої суми, доплати? Ви не розумієте, чому повинні платити за перевитрату палива у пробці?

Правильно. Ви й не повинні переплачувати. Відмовтеся від співпраці з здирниками та шахраями. У нас все чесно. Попередньо обумовлена ​​у договорі сума незмінна, незалежно від обставин. Форс-мажорні ситуації, як застряглий ліфт, вузькі дверні отвори в під’їзді та квартирі, відсутність паркувальних місць біля об’єкта – це проблеми наших співробітників. Вас вони не повинні турбувати.

Наш девіз – фінансова прозорість, а також повна юридична та матеріальна відповідальність!

VIP-переїзд «під ключ».

Ви – ділова людина, якій ніколи займатися переїздом? Ви не знаєте, кому довірити транспортування офісної оргтехніки, меблів чи обладнання?

Доручіть цю роботу компанії «Удобный переезд». За роки практики робота нашої команди стала настільки злагодженою, що навіть переїзд під ключ не є для неї проблемою. Всі речі розберемо, запакуємо, розмістимо у фургоні, перевеземо, занесемо, зберемо та розставимо у зазначених Вами місцях приміщення за якихось дві-три години. Ви побачите не купу запакованих предметів, а зібрані меблі та розпаковані електроприлади, які функціонують, користуватися якими можна відразу ж після переїзду. Правда, зручно?

Переїзд без наслідків.

Вам треба перевезти дорогі антикварні меблі? Ви боїтеся впустити в будинок неакуратних робітників?

Тоді наша компанія – до Ваших послуг. Будьте впевнені, що ні з меблями, ні з обстановкою нічого поганого не станеться. Наші вантажники бездоганно запакують антикварні меблі, так що на них навіть залишиться віковий пил, при цьому жодна «сучасна» порошинка не потрапить усередину упаковки. Занесуть, поставлять предмети, не залишаючи слідів свого перебування. У приміщенні буде так само чисто і затишно, як і до появи наших робітників, які зберуть і вивезуть все сміття, що залишилося від переїзду.

Наш автопарк – готовність №1.

У Вас вже був неприємний досвід перевезення речей та меблів, в результаті яких відбулася «утруска» та «усушка»?

Співчуваємо та готові допомогти! Забудьте про все, з чим довелося зіткнутися. У нашому парку лише спеціальні автомобілі, керовані досвідченими та уважними водіями. Сучасний транспорт для перевезень обладнаний різними пристроями, які захистять від ударів та струсів на дорогах навіть найтендітніші скляні, дзеркальні та фарфорові речі, а також копіювальні апарати та іншу дорогу оргтехніку.

Компанія «Удобный переезд» – надійна камера зберігання.

Ви здали квартиру, і наймачі вимагають вивезти меблі? Ви робите ремонт і боїтеся за збереження та цілісність предметів майбутнього інтер’єру?

Не турбуйтеся. Ми вирішимо Ваші проблеми швидко, ефективно та недорого. Зв’яжіться з нами – і наші співробітники акуратно запакують та вивезуть Ваші речі у сховище, попередньо склавши інвентарний список. Отримати своє майно за описом Ви зможете у будь-який зручний для Вас день.

Ми заслужили на довіру та отримали визнання своїх клієнтів по всій Україні. Відмінний сервіс, бездоганна робота, дружелюбність, надійність та вміння вирішувати навіть найскладніші завдання в індивідуальному порядку – це лише неповний перелік переваг нашої компанії. Звертайтесь!
Вгору