096 556 67 52
093 611 20 22
099 122 98 30

Дачний переїзд

Дачний переїздДачний переїзд – явище більш рідкісне, ніж квартирний переїзд. Але послуги вантажоперевезення можуть знадобитися не лише під час переїзду. Дуже часто ми вивозимо старі непотрібні меблі на дачу. Як правило, це старі речі: великі шафи, масивні столи, важкі піаніно. Тут виникають проблеми не лише з транспортуванням, а й із розмірами дверних отворів. Наші вантажники за бажанням клієнта знімають виміри дверних отворів, розбирають меблі. При перевезенні великих предметів бажано, щоб їх розібрали. Кожну деталь потрібно запакувати та надійно зафіксувати у транспорті для перевезення. «Удобный Переезд» знає всі тонкощі транспортування вантажів.

Дачний переїзд має ще одну важливу деталь – маршрут перевезення. Усі ми вже давно переконалися, що у нашій країні нормальних доріг немає. Перевозити вантажі розбитими дорогами ризиковано. Тому, не завжди найкоротший шлях є найкращим. Менеджер нашої компанії спільно з вами побудує оптимальний маршрут транспортування. Це заощадить ваші нерви та витрати на ремонт пошкоджених меблів та техніки.

Компанія «Удобный Переезд» дачні переїзди по Києву та Київській області. Здавалося б, їхати недалеко – навіщо наймати вантажників? Так може подумати той, хто ніколи не стикався із переїздом. Існує багато нюансів, які треба врахувати. Наші досвідчені співробітники вже багато разів надавали послугу «дачний переїзд» і готові до будь-яких несподіванок.

На дачу перевозять не лише меблі, а й побутову техніку. З нею потрібна особлива обережність. Ми приділяємо увагу кожній деталі та доставляємо вашу техніку у робочому стані.

При переїзді багато хто приділяє увагу лише габаритним речам. Ми знаємо, що уваги вимагає кожна деталь. Все має бути добре упакованим, навіть продукти харчування. Ви ж не хочете виявити на білому кріслі пляму від журавлини? Якщо ваш дачний переїзд носитиме глобальний характер, і ви берете з собою все, в буквальному сенсі слова, наші професіонали подбають про упаковку та правильне транспортування. Ми несемо відповідальність за свої послуги та гарантуємо збереження вашого майна.