096 556 67 52
093 611 20 22
099 122 98 30

Складання меблів у Києві

Складання меблів у КиєвіСкладання корпусних меблів – робота, яку складно завершити без певних навичок. В інструкції може не бути рідної мови, тому ви зазнаєте труднощів у спробах зрозуміти принципи складання нового гарнітуру. Щоб позбавити себе зайвих проблем, звертайтеся до фахівців. Співробітники нашої компанії точно знають, як можна легко та швидко зібрати будь-які меблі – шафи у вітальню чи спальню, кухонні гарнітури та багато іншого.

Складання меблів у Києві, здійснюване нашими фахівцями, займає не більше кількох годин. Вони точно знають, в якій послідовності потрібно збирати деталі, які кріплення підійдуть для певної частини вашої шафи.

Майстри беруть із собою всі інструменти, завдяки яким складання проходить дуже швидко. Найчастіше необхідний як ручний, а й електроінструмент. Серед них:

  • - шуруповерт і дриль;
  • - електролобзик;
  • - будівельний фен;
  • - ручний фрезер;
  • - шліфувальна машина;
  • - викрутка, шило, степлер;
  • - струбцини;
  • - кондуктор для меблевих петель.

Складання меблів у Києві

Якщо потрібно скласти невелику тумбочку, мінімального набору буде достатньо. А коли йдеться про велику корпусну шафу, доведеться використовувати всі наявні інструменти. Майстри акуратно прикріплять кожну поличку і ящик, штанги для плічок, а ви не відчуватимете труднощів під час використання нових меблів.

Досвід як головна складова при складанні меблів

Кращі складачі меблів мають багаторічний досвід у складанні різних типів меблів. Вони точно знають усі тонкощі та нюанси, на які слід звернути увагу під час роботи. Майстри можуть відрегулювати елементи шафи та захистити деталі від деформації та пошкоджень під час транспортування та складання.

Під час встановлення нових меблів наші фахівці виконують роботу максимально акуратно – лінолеум (або ламінат), шпалери та інші елементи домашнього інтер’єру залишаться у первозданному вигляді.

Якщо під час виготовлення меблів виробник не подбав про те, щоб просвердлити отвори для кріплень, майстри виконають і цю роботу.

Основні проблеми при самостійному збиранні

Багато хто вважає меблі так званим конструктором для дорослих, тому поспішають самостійно спробувати зібрати всі елементи після доставки. Наші складачі меблів багато разів виправляли такі спроби. Якщо ви збираєте деталі самостійно, будьте готові до того, що нові та стильні меблі втратить презентабельний вигляд.

Складання меблів у КиєвіГоловна проблема при самостійному складанні – відсутність безпеки. Якщо дверцята шафи погано прикручені, а для відкриття ящиків комода потрібно прикладати зусилля, меблі або її елементи можуть впасти. У цьому випадку підвищується ймовірність псування елементів меблів.

Також можуть з’явитися зазори між стулками та корпусом меблів. Якщо діагональ перекошується, про презентабельний вигляд можна забути. Важливо правильно прикріпити фурнітуру, яка впливає не лише на вигляд, а й на функціональність меблів.

Якщо вам потрібна гарантія, що нова шафа буде зібрана швидко і якісно, ​​звертайтеся до нас. З складання меблів у всіх районах здійснюється в найкоротший час. Ви будете насолоджуватися естетичним виглядом нового елементу інтер’єру вже за кілька годин. Можна не переживати, що стулка або ручка дверцят раптово відпаде – вся робота виконується на совість, забезпечується максимальна якість та порядок.