096 556 67 52
093 611 20 22
099 122 98 30

Перевезення банкоматів

Перевезення банкоматівЗ кожним роком ми освоюємо дедалі більше сфер діяльності. Якщо раніше великим попитом користувалися лише квартирні переїзди та вантажоперевезення, то на сьогоднішній день все частіше до нас звертаються з проханням перевезти банкомат. Попит народжує пропозицію і тепер «Удобный Переезд» включив до списку своїх послуг такий пункт, як «Перевезення банкоматів».

Для того, щоб зробити цю операцію успішно, потрібно пам’ятати про деякі нюанси.

По-перше, банкомат дуже тяжкий. Його вага може досягати понад 2 тонни. З першого погляду на нього і не скажеш, правда? Ми переконалися на власному досвіді, що зовнішність оманлива.

Друга особливість – це нерозбірна конструкція. Звичайно, набагато легше було б розібрати банкомат, упакувати та перевезти частинами. Але, на жаль, його пристрій не дозволяє нам це зробити. Запорукою успішного транспортування банкомату є третій секрет використання відповідного обладнання. Працівники «Удобного переезда» використовують рокли, такелажні візки, ремені та інші необхідні пристрої. Під час підйому банкомату він повинен бути надійно прикріплений ременями. Не варто забувати, що це не просто важкий габаритний вантаж, а й техніка. Не зважаючи на свої розміри та вагу, банкомат легко зіпсувати. Тим паче пересуватися доводиться нашими дорогами, а про їхню якість ви чули.

Перевезення банкомату здійснюється після дзвінка. Разом з оператором ви вибираєте найбільш підходящий маршрут, уточнюєте адреси, кількість працівників та додаткові послуги (якщо є така потреба). Наші кваліфіковані оператори також можуть надати вам безкоштовну консультацію щодо перевезення. Чим точніше ви розповісте про свій вантаж та його особливості, тим легше нам буде швидко та якісно здійснити вантажоперевезення.

У нашій компанії працівники відповідають за прийнятий вантаж, тому перевозять його акуратно, добре зафіксованим. Від будь-якого з наших клієнтів послуги «Перевезення банкомату» ви почуєте лише позитивні відгуки. Ми підходимо до кожного випадку індивідуально та пропонуємо оптимальне рішення.