096 556 67 52
093 611 20 22
099 122 98 30

Вивіз сміття

ВИВЕЗЕННЯ БУДІВЕЛЬНОГО СМІТТЯ (КИЇВ І ОБЛАСТЬ)

БЕЗ ВИХІДНИХ І СВЯТ.

Компанія «Удобный Переезд» допомагає своїм клієнтам не тільки переселитися на нове місце, а й перевезти будь-які великогабаритні вантажі. Це стосується сміття. Проблема утилізації будівельного сміття для нас легко вирішувана.

Ми працюємо без вихідних та свят, у зручний для вас час.Ваше завдання – набрати наш номер телефону та повідомити оператора наступні дані: адреса, приблизний обсяг робіт, чи потрібна упаковка, чи сміття вже на вулиці, чи його ще потрібно виносити з приміщення. Від того, на якому поверсі приміщення знаходиться, залежить ціна наших послуг.

Ми можемо запакувати вантаж у свої мішки або ваші – це потрібно уточнити на етапі обговорення з оператором. Також не забудьте вказати, що саме ви хочете вивезти: сміття буває різним – як габаритним, так і компактним. Плитка, сантехніка, віконні рами, двері, макулатура, меблі – все це можна вивезти швидко та у зручний для вас час.

Вивіз сміття для нашої компанії не становить труднощів. Працюючи не перший рік на ринку вантажоперевезень, ми розширюємо спектр послуг та освоюємо нові види діяльності.

ВИВЕЗЕННЯ БУДІВЕЛЬНОГО Сміття (КИЇВ І ОБЛАСТЬ) БЕЗ ВИХІДНИХ І СВЯТ.Вивіз сміття може знадобитися не лише будівельникам або щасливим власникам квартири з ремонтом. Це послугою можна скористатися і для вивезення старих та непотрібних меблів. Найчастіше величезні незграбні шафи залишаються надовго постійними жителями наших квартир. «Удобный Переезд» допоможе позбутися непотребу. Після вашого дзвінка у вказаний час до вас приїдуть наші працівники, розламають старі непотрібні предмети меблів та вивезуть їх із вашого житла.

Наша компанія займається вивозом сміття по Києву та Київській області (Бориспіль, Бровари, Вишгород, Буча, Ірпінь, Васильків, Вишневе, Обухів).

Ми працюємо без вихідних та свят, у зручний для вас час.

Для багатьох цей фактор – вирішальний у виборі компанії-перевізника: більшість клієнтів працюють за стандартним графіком, з понеділка по п’ятницю. Немає часу, щоб зайнятися домашніми справами посеред робочого тижня. Навіть у вихідні та святкові дні наша компанія допоможе вам позбутися будівельного сміття, старих меблів та мотлоху в будинку.