096 556 67 52
093 611 20 22
099 122 98 30

Складання корпусних меблів

Вы купили новое жильё, или арендуете новое офисное помещение, а возможно, после очередного ремонта в квартире вы решили обновить всю корпусную мебель в прихожей и на кухне.Складання корпусних меблів

Найчастіше, продавці меблевих магазинів запропонують вам свої послуги зі збирання меблів, плюс до ціни самого гарнітура.

Лише деякі покупці відмовляються від такої допомоги, вважаючи, що можуть заощадити у тому, що збирають її своїми руками.
Це люди, для яких процес збирання меблів досить знайома справа.

Похід до магазину для вибору нових меблів для вашого будинку чи офісу завжди захоплюючий час для будь-якої людини.
Це шанс змінити зовнішній вигляд і покращити інтер’єр приміщення, в якому будуть розміщені нові меблі. Але ніяк не клопіт по її збиранню.

Відсутність навичок роботи з інструментом та вільний час, ось що може відрізняти вас від людини, якій необхідна послуга Складання корпусної меблів від компанії «Удобный переезд». Складання корпусних меблів від компанії  «Удобный переезд»

Починаючи зі складання вітальні та меблів для спальної кімнати і закінчуючи установкою цілого гардеробного комплексу, ми здатні забезпечити високу якість роботи та ефективність.

Ми надаємо послуги зі збирання кухонь та встановлення дитячих меблів, гардеробних шаф купе у Києві та Київській області.

Наша команда кваліфікованих фахівців готова зібрати та встановити для Вас будь-які корпусні меблі.

Будь то шафи купе, комоди, кухні та кухонні гарнітури, стелажі, комп’ютерні столи, офісні столи, меблі для ванної, стільці, дивани, передпокій.

Складання домашніх меблів

Зовсім не важливо, чи оновлюється у вас у квартирі всі меблі або ви докупили шафу у вітальню, ми можемо зібрати це все в єдине ціле для вашого комфорту.Складання домашніх меблів

Спальня.
Ми спеціалісти з ліжок. Будь цілісні або розкладні, двоярусні ліжка, що вбудовуються або ліжка з гідравлічною системою підйому.

Кухня.
Заощаджуйте свій час і гроші за допомогою наших експертів зі збирання кухні.
Ціни у нас найдоступніші, а збирачі меблів у нас найдосвідченіші, з усіма необхідними інструментами.

Гардеробні.
Бажаєте встановити зручну речову шафу в передпокої, або просто додати пару полиць у вже наявну шафу, а може зібрати цілу вбиральню, функціональні шафи купе складної конструкції, ми будемо раді виконати таку роботу в термін, і належним чином.
Кожен з нас хотів би, щоб його меблі прослужили йому якнайдовше.
Ми переконалися на своєму досвіді, що це залежить не тільки від якості матеріалів, що використовуються, але і від якості складання корпусних меблів, правильного кріплення, установки рівня всіх сполучних деталей.

Дитяча кімната.
З появою дітей більшість батьків думають про те, як облаштувати життєвий простір їхньому малюкові.

Вам доставили двоярусне ліжечко для малюка у розібраному вигляді?
Виникли складності при складанні дитячих корпусних меблів, навіть за наявності інструкції?
Не турбуйтеся, наші спеціалісти допоможуть зібрати її без проблем.

Ми також спеціалізуємося на збиранні дитячих меблів, у тому числі комодів, шаф, пеленальних столиків, книжкових шаф.

Збираємо ми та дитячі дерев’яні спортивні комплекси для квартири та дачі від різних виробників. Ці чудові ігрові комплекси виробляють із натурального дерева, з гладкою поверхнею та закругленими кутами, покриті лаком без запаху. Правильне складання також обов’язкове для 100% безпеки вашого малюка, під час занять.

Складання офісних меблів

Якість ремонту та оздоблення офісу, це перше що впадає у вічі відвідувачу. Поєднання грамотного дизайну робочого інтер’єру, не стандартних меблів, створює свою атмосферу, що в результаті впливає на успіх вашого бізнесу.

Протягом багатьох років, наші професіонали зібрали безліч різноманітних меблів для офісів та готелів, від простих тумбочок у невеликих офісах до корпусних меблів з перегородками для сотні людей персоналу в call-центрах.

«Удобный переезд» – компанія з позитивною репутацією, що підтверджує свою ефективність та якість послуг, найкраще відповідаючи потребам своїх клієнтів.

Телефонуйте нам сьогодні, щоб домовитися про деталі та призначити дату виконання робіт.