096 556 67 52
093 611 20 22
099 122 98 30

Квартирний переїзд

Не багатьом з нас довелося прожити хоча б років до 30 в одній квартирі. Хтось переїжджав з однієї вулиці на іншу, а хтось зовсім змінював місто та країну проживання. Переїзд – процес у більшості випадків хаотичний і малоприємний: постійно здається, що щось забули, потрібно за всім встежити, проконтролювати вантажників, добре упаковати… Щоб позбавити нас таких клопотів, існують компанії, що займаються вантажоперевезеннями.

Квартирний переїздКвартирний переїзд часто порівнюють зі стихійним лихом: неможливо знайти потрібну річ, сервіз розбитий, стільниця подряпана. І справді, схоже на наслідки урагану. «Удобный переезд» захистить вас від цих неприємностей. У нашій компанії працюють досвідчені майстри. Вони вже неодноразово стикалися з нестандартними меблями, вузькими дверними отворами, тендітними вантажами, переносами важких предметів без ліфта і т. д. Ми подбаємо про вас, і квартирний переїзд швидко залишиться в минулому.

Успіх транспортування на 90% залежить від правильної упаковки речей. Менеджер «Удобного переезда» запропонує кілька варіантів: картон, пінопласт, плівка, коробки. Ви не просто отримаєте матеріал на руки і залишитеся віч-на-віч з проблемою упаковки. Наші вантажники зроблять це для вас. Ще один важливий момент – фіксація у транспорті. Ваш вантаж буде надійно розташований і дістанеться до місця призначення в цілості та безпеці.

Ви зрозумієте, що вас дбають, вже при замовленні наших послуг. Менеджер порадить, яке впакування краще взяти для ваших речей, визначить необхідну кількість вантажників, підбере відповідний транспорт. Вам також потрібно буде обговорити спектр необхідних послуг: це буде лише навантаження та вивантаження чи знадобиться розставляти меблі та побутову техніку у новій квартирі?

З «Удобным переездом» ви оселитеся в новій квартирі швидко та за лічені години. Наша команда дає гарантію на успішний переїзд. Вам не доведеться витрачати гроші на реставрацію меблів та покупку нової люстри. Наші спеціалісти надійні, професійні та відповідальні – їм можна довірити квартирний переїзд.